Vedoucí v dětské skupině

SeneCura je největší soukromý provozovatel domovů pro seniory. Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb a naše domovy mají ocenění Značka kvality i certifikát Vážka České alzheimerovské společnosti. Do SeniorCentra Terezín právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí v dětské skupině (m/ž)

Hledáme člověka s:

· Odborná kvalifikace k výkonu povolání učitele mateřské školy podle zvláštního právního předpisu

·  Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok.

Co budete konkrétně dělat?

Zpracování předepsané dokumentace (plán výchovy a péče, evidence dětí, vedení přehledů výchovné práce apod.), pravidelná aktualizace a realizace v podmínkách dětské skupiny. Komplexní vedení a řízení dětské skupiny. Komunikace se zákonnými zástupci ve věcech výchovy a péče. Hlídání a péče o děti od 2 let věku, zajištění potřeb dítěte, jeho výchova a rozvoj schopností, kulturních a hygienických návyků. Zajištění dodržování pravidel ve skupině, odpovědnost za bezpečnost, zdraví a výchovu dětí.

Chceme, aby se vám u nás dobře pracovalo, proto nabízíme:
· Příplatky za práci přesčas a o víkendu ve výši 25 %
· Možnost flexibilního pracovního úvazku
· Veškerá mzda včetně odměn a všech příplatků je posílána pravidelně na účet
· Finanční bonusy za odpracované roky ve firmě
· Poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok)
· Zaměstnanecké oblečení včetně zajištěného praní
· Dotované stravování
· Zvýhodněné tarify v rámci O2 Family
· Slevovou kartu do lékáren Benu
· Možnost využít dětskou skupinu

Pracovní doba je od pondělí do pátku.

 

Sdílejte pozici s ostatními:

Kontakt

Martina Marešová
601360570601360570
m.maresova@senecura.czm.maresova@senecura.cz
Kréta 301
411 55 Terezín

Žádost o pozici: Aktivizační pracovník/ce

Beru na vědomí pravidla zpracování osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Vážený uchazeči, děkujeme Vám za zájem pracovat pro naši společnost. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 4 týdnů, nepostupujete bohužel do dalšího kola. Více...

Vaše osobní údaje (např. jméno, příjmení, datum narození, kontaktní údaje, informace o vzdělání a předchozím zaměstnání či jiné informace uvedené ve Vašem životopisu), které jste nám dobrovolně poskytnul/a, zpracováváme ve skupině SeneCura (ve společnosti SeneCura s.r.o. a společnosti provozující příslušný domov) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to pro výběr vhodného uchazeče na volné pracovní místo (pro provedení opatření přijatých před uzavřením pracovní smlouvy či obdobné smlouvy). Vaše údaje zpracováváme po nezbytně nutnou dobu k danému účelu (zpravidla po dobu ne delší než 6 měsíců).

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajů, (ii) na omezení zpracování osobních údajů, (iii) na opravu nepřesných a doplnění neúplných osobních údajů, (iv) ve stanovených případech na výmaz osobních údajů, (v) na přenositelnost osobních údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování osobních údajů (telefonní kontakt: +420 257 314 218, e-mailová adresa: info@senecura.cz), (vii) obrátit se se svou žádostí, stížností či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů (e-mail: posta@uoou.cz).

Odesílám formulář

Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám něco o sobě, co Vás baví a v čem jste dobří.
Možná právě hledáme někoho, jako jste Vy!