SeneCura SeniorCentrum Terezín

Červnoví oslavenci si užili hudbu, přání i výborný Sacher dort

Na konci června jsme v SeniorCentru Terezín oslavili narozeniny všech klientů, kteří měli své jubileum právě v tomto měsíci. Tentokrát se sešlo hned patnáct oslavenců!

Na společnou oslavu dorazili nejen oni, ale také další klienti, kteří přišli popřát, zasmát se a užít si příjemné odpoledne. Hlavní jídelna se opět proměnila v místo plné radosti, známých melodií, milých slov a srdečných přání.

Dopolední přípravy probíhaly na jídelně ve 4. patře, kde klienti s chutí chystali občerstvení – chlebíčky, jednohubky a drobné pohoštění, které bylo jako vždy připraveno s láskou. Oslavu korunoval výborný Sacher dort a tentokrát nechyběla ani novinka v podobě domácích utopenců, které si klienti náramně pochvalovali.

O hudební doprovod se opět postarala oblíbená kapela Bonus z Mělníka, která svým vystoupením rozezpívala a roztančila mnohé z přítomných.

Všem červnovým oslavencům přejeme ještě jednou pevné zdraví, radost ze života, úsměv na tváři a spoustu krásných chvil mezi svými blízkými.

 Další článek
Žádost o přijetí