SeneCura SeniorCentrum Terezín

Domov, v němž se budete cítit dobře

Domov, v němž se budete cítit dobře

SeneCura SeniorCentrum Terezín se nachází ve vlastním nádherném 4 hektarovém lesoparku nedaleko centra města. Domov byl otevřen v roce 2012 po rozsáhlé rekonstrukci stávajícího objektu bývalé vojenské nemocnice. Klientům poskytujeme služby Domov pro seniory (45 lůžek) a v Domov se zvláštním režimem (99 lůžek) nebo Odlehčovací službu (6 lůžek). Celá budova je bezbariérová a je členěna do pěti nadzemních podlaží. Téměř ze všech pokojů se otevírá malebný výhled na rozsáhlý lesopark, v němž chováme i stádo poníků. Samotné pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a společným sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Klienti si mohou dle vlastních potřeb pokoj dovybavit dekoračními předměty nebo i drobným nábytkem.

Jistota od předního poskytovatele péče

Společnost SeneCura je s více než 7 500 lůžky a s téměř 84 zařízeními předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu klientům nejen v Ústeckém kraji, ale i v celé České republice, kde je SeneCura předním soukromým provozovatelem domovů pro seniory a domovů se zvláštním režimem poskytujících zdravotní a sociální péči, včetně péče o seniory s demencí a alzheimerem.

Jsme členem:

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Centrální poloha a výborná spolupráce s městem Terezín a Litoměřice, dobrovolnickými organizacemi, základními a mateřskými školami z okolí činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. Součástí domova je také dětská skupina pro 12 dětí určená nejen pro děti našich zaměstnanců.

Dětská skupina Koníček

V prostorách domova najdete Dětskou skupinu Koníček, kterou mohou využívat jak naši zaměstnanci, tak lidé z okolí. Provozovatelem skupiny je společnost Hangar-1, z.s. Více informací naleznete na webové stránce: Dětská skupina Koníček Terezín.

 

SeniorCentrum Terezín jedním pohledem

  • V provozu od roku 2012, kapacita služby DS 45 a DZR 99 lůžek
  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje
  • Krásný výhled na České středohoří nebo na lesopark
  • Nadstandardní strava, obědy s výběrem ze dvou jídel, gurmánské týdny
  • Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
  • Ergo- a fyzioterapie, canisterapie, muzikoterapie
  • Bohaté aktivizační programy, masáže, pedikúra, Wi-Fi
  • Hippoterapie – chov poníků
  • Vlastní dětská skupina, propojování generací