Paní Anička Sklenářová oslavila 101. narozeniny
V sobotu 27. září oslavila naše druhá nejstarší klientka, paní Anička Sklenářová, úctyhodné 101. narozeniny. Přestože si nepřála velkou oslavu, její den byl plný radosti a milých setkání.
Během celého dne se u ní střídali rodinní příslušníci, kteří jí přinesli přání, květiny i drobné dárky. Atmosféra byla klidná, srdečná a přesně podle přání oslavenkyně.
V pondělí jsme se k blahopřání připojili také my zaměstnanci. Paní Anička převzala od pana ředitele krásnou kytičku a od celého kolektivu velký dárkový koš plný jejích oblíbených dobrot.
Během přání se k nám připojila i naše nejstarší klientka, paní Žofie, která letos oslavila 102. narozeniny. Když obě dámy stály vedle sebe, sešlo se v místnosti krásných 203 let života – okamžik plný úsměvů a dojetí.
Paní Aničce přejeme do dalších let především pevné zdraví, spokojenost a mnoho krásných chvil mezi námi v SeniorCentru SeneCura Terezín. 🌷







