Brigáda/přivýdělek pro zdravotní sestry

Jste zdravotní sestra a chcete si přivydělat?

Pracujete v nemocnici a máte volné dny nebo víkendy? Přijďte k nám na BRIGÁDU, vyjdeme Vám maximálně vstříc a přizpůsobíme se Vašim možnostem. 

Jsme SeneCura, největší nestátní provozovatel domovů pro seniory. Naše společnost je také členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb, naše domovy mají ocenění Značky kvality i certifikát Vážka České alzheimerovské společnosti. Do SeneCura SeniorCentra Terezín právě hledáme brigádníky/brigádnice na pozici VŠEOBECNÁ NEBO PRAKTICKÁ SESTRA (M/Ž).

Co vám nabízíme:

  • Mzda 250 Kč/hod.
  • Nabízíme vám brigádu s maximální flexibilitou. Možnost spolupráce na DPP nebo DPČ.
  • Vyjdeme vám vstříc, pokud potřebujete skloubit práci s rodinou nebo studiem.
  • Nabízíme i umístění dítěte do naší dětské skupiny.
  • Najdete tu přátelský kolektiv a podpůrné prostředí.
  • Pracujeme srdcem – lidskost, úcta a respekt pro nás nejsou prázdná slova.

SeneCura je zodpovědná firma, která svým zaměstnancům nabízí přátelskou atmosféru a podpůrné prostředí. Budeme rádi, když se nám ozvete a přijdete se přesvědčit na vlastní oči.

Těšíme se na vás!

Sdílejte pozici s ostatními:

Kontakt

Ivana Bendová, Staniční sestra
+ 420 724 139 524+ 420 724 139 524
stanicni3.terezin@senecura.czstanicni3.terezin@senecura.cz
Kréta 301
411 55 Terezín

Žádost o pozici: Sestra všeobecná/praktická

Beru na vědomí pravidla zpracování osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Vážený uchazeči, děkujeme Vám za zájem pracovat pro naši společnost. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 4 týdnů, nepostupujete bohužel do dalšího kola. Více...

Vaše osobní údaje (např. jméno, příjmení, datum narození, kontaktní údaje, informace o vzdělání a předchozím zaměstnání či jiné informace uvedené ve Vašem životopisu), které jste nám dobrovolně poskytnul/a, zpracováváme ve skupině SeneCura (ve společnosti SeneCura s.r.o. a společnosti provozující příslušný domov) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to pro výběr vhodného uchazeče na volné pracovní místo (pro provedení opatření přijatých před uzavřením pracovní smlouvy či obdobné smlouvy). Vaše údaje zpracováváme po nezbytně nutnou dobu k danému účelu (zpravidla po dobu ne delší než 6 měsíců).

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajů, (ii) na omezení zpracování osobních údajů, (iii) na opravu nepřesných a doplnění neúplných osobních údajů, (iv) ve stanovených případech na výmaz osobních údajů, (v) na přenositelnost osobních údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování osobních údajů (telefonní kontakt: +420 257 314 218, e-mailová adresa: info@senecura.cz), (vii) obrátit se se svou žádostí, stížností či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů (e-mail: posta@uoou.cz).

Odesílám formulář

Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám něco o sobě, co Vás baví a v čem jste dobří.
Možná právě hledáme někoho, jako jste Vy!